ترافیک فعلی شبکه دانشگاه:
دانلود: 45.33 MB
آپلود: 6.14 MB

آموزش درخواست کالا از انبار و خرید کالا

بعد از وارد شدن به کارتابل شخصی خود  شکل شماره 1 باز می شود برای درخواست کالا از انبار مراحل زیر را دنبال کنید.

در فرم  شماره 4شما می توانید کالای مور نظر را بر اساس نام کالا یا کد کالا جستجو کنید، برای پیدا کردن کالا می توانید نام کالای مورد نظر را تایپ کرده و پس از نشان دادن کالا آنرا انتخاب کنید.

 

در شکل شماره 5 اگر کالای درخواستی دارای داغی باشد ، کادر داغی را تیک نمایید و در کادر تعداد درخواست تعداد مورد نیاز را تایپ کنید ، مقدار مصوب توسط مدیران قابل ویرایش می باشد و درخواست کننده داخل این کادر چیزی ننویسد و در آخرین مرحله  جهت بررسی را انتخاب کنید.

بعد از این مرحله درخواست شما برای مدیر مافوق ارسال میشود، شما در قسمت  گردش کار میتوانید گردش کار درخواست خود را ببینید، در صورتی که درخواست شما به انبار رسیده باشد ، میتوانید به آقای امیدی مراجعه کرده و کالای خود را تحویل بگیرید.

نکته :

 لازم به ذکر است ریاست دانشگاه، معاونین دانشگاه ریاست دانشکده ها، معاونین آموزشی ،مدیران امور عمومی ، مدیران گروههای آموزشی و....که ازکد کاربری مدیریت استفاده میکنند برای درخواست کالا از انبار و درخواست خرید از کد کاربری و کلمه عبور شخصی استفاده نمایند ، در غیر اینصورت درخواست رد می شود.در صورت هر گونه سوال  با داخلی 414(خانم مریم صفایی نیا) تماس بگیرید.

دریافت pdf