شناسه یکتا

دانشجویان ورودی جدید برای دریافت نام کاربری (شناسه یکتا) و کلمه عبور نیازی به مراجعه حضوری به مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه ندارند. این دانشجویان با مراجعه به صفحه شناسه یکتا uid.ilam.ac.ir با وارد نمودن کد ملی و شماره دانشجویی که از آموزش دانشگاه دریافت نموده اند، می توانند ثبت نام خود را تکمیل نموده تا شناسه یکتا از طریق پیامک برای آنها ارسال گردد.
فراموشی کلمه عبور شناسه یکتا :
تمامی دانشجویان، کارکنان و اعضاء محترم هیأت علمی در صورتی که کلمه عبور خود را فراموش کرده اند، می توانند با ارسال عدد 5 به سامانه پیامکی 10006660660066 نسبت به تغییر کلمه عبور خود اقدام نمایند.
شناسه کاربری یکتا در حال حاضر برای چه سامانه هایی الزامی می باشد:
• استفاده از اینترنت وایرلس دانشگاه؛ شامل : دانشکده ها، خوابگاه های دانشجویی، مجتمع رفاهی دانشگاه و …
• سرویس VPN
• سامانه پشتیبانی (HelpDesk)
• سامانه جدید پژوهشی دانشگاه (research.ilam.ac.ir)
• سامانه پست الکترونیکی دانشگاه (mail.ilam.ac.ir)
• کامپیوترهای متصل به اکتیو دایرکتوری
توجه :
با توجه به یکسان سازی احراز هویت برای سامانه های مختلف آموزشی، رفاهی و دانشجویی از در اختیار گذاشتن شناسه کاربری خود به دیگران جدا خودداری فرمایید.
مسئولیت نگهداری شناسه کاربری یکتا بر عهده شخص صاحب شناسه می باشد. درصورتی متوجه استفاده افراد دیگر از شناسه خود شدید، مراتب را به مرکز رایانه دانشگاه اعلام نمایید.
در صورت استفاده غیرمعمول یا برخلاف قوانین کشور از اینترنت یا اینترانت دانشگاه، بسته به شرایط، با محدودیت و یا قطع دسترسی در اتصال به شبکه مواجه خواهید شد. بدیهی است که قطعی دسترسی به شبکه موجب عدم دسترسی به تمامی سامانه های آموزشی، رفاهی و دانشجویی می گردد.

  راهنمای استفاده :

  برای ورود به سامانه روی لینک مقابل کلیک نمایید:    سامانه مدیریت شناسه یکتای دانشگاه ایلام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *